Ogłoszenie

Przed skorzystaniem z forum należy zapoznać się z regulaminem!
Na forum funkcjonuje BBCode.
Wszelkie pytania należy kierować na prywatną wiadomość bądź w dziale "Pytania".

#1 26-04-2010 11:47:18

Sake.

Admin

Zarejestrowany: 23-04-2010
Posty: 55
Punktów :   

BAN - a co to o.O ?

Myślę, że większość osób wie co to jest, ale żeby nie było "Ja niewiedziałem/am!"

Definicja ^.^ :
Ban (ang. zakaz lub zakazywać) – termin stosowany w informatyce do określenia czynności zablokowania dostępu danego użytkownika do wysokopoziomowej usługi internetowej, na przykład komunikatora internetowego czy forum.

Innymi słowy - jeśli nie zastosujecie się do regulaminu po upomnieniu otrzymanym w tym samym tygodniu będziecie mieli - BAN ;d


Prawdy wypowiedzianej szeptem, nie przekrzyczysz...



http://chamorrobible.org/images/photos/ … medium.jpg - Czy wszystko co piękne musi być niebezpieczne? >.> xD

Offline

 

#2 26-04-2010 15:33:40

QWERTY

Admin

Zarejestrowany: 24-04-2010
Posty: 66
Punktów :   

Re: BAN - a co to o.O ?

A jeśli będziecie mieli bana, to znaczy, że nie możecie się logować, a co za tym idzie pisać postów. Najpierw będą bany na konto( myślę, że chyba 7-dniowe, ale muszę to jeszcze obgadać z Sake ), a później, jeśli ktoś zrobi nowe, i dalej będzie się nie stosował do regulaminu, to na IP(tak mi się wydaje, ale to forum stworzone przez Sake więc to ona tu rządzi. To jest chyba najlepsze rozwiązanie, ale kobiety są nieprzewidywalne, może znajdzie lepsze rozwiązanie).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.siatkarskagrupa.pun.pl www.bestwin.pun.pl www.mc-rpg.pun.pl www.granarutorpg.pun.pl www.moherpowerpaintballteam.pun.pl